Kargo ücreti
Sistemimiz sepetinize eklediğiniz ürünleri ağırlık ve hacim'e göre otomatik hesaplamakta ve sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada kargo ücretini size göstererek sipariş tutarınıza eklemektedir.

Gönderimleri anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız.

Eğer sipariş vereceğiniz ürünleri İstanbul Kadıköy'de bulunan fiziki marketimizden gelip kendiniz teslim almak isterseniz, "Market'ten Teslim" seçeneği ile kargo ücreti ödemeden siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Not: Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. (Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak sağ üst kısmında yer alan “Hesabım” menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi, e-posta yolu ile bizimle irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi Türkiye'nin her noktasına ulaşabilmek ve hizmet götürebilmek için standart hizmet alanlar dışında kalan yerleşim merkezlerine de Mobil Servisler ile hizmet veriyor. Mobil alan olarak tanımlanan bu bölgeler, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılabilen mevkii ya da yerleşim birimleridir. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Anlaşmalı kargo şirketimizin standart hizmet alanlarında bulunan illere teslimat süraleri ağaıdaki gibidir.

Kargoya verilen siparilşer aşağıda bulunan illere 1 GÜN sonra teslim edilir;

Istanbul, Izmir, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Düzce, Edirne, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Kutahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak

Kargoya verilen siparilşer aşağıda bulunan illere 2 GÜN sonra teslim edilir;

Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Ardahan, Artvin, Batman, Bayburt, Bingol, Bitlis, Burdur, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gumuşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kilis, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat